porcelaine

Janička Elandrea


15.3.2015
lilověžovinová s mramorovanou kresbou, se stříbrem
BRI js 22

FElv, FIV - negativní
HCM - negativní (5/2016 Pospíšilík)
PKD - oba rodiče negativní
Krevní skupina - A
Matka vrhu: T a Y

FOTOGALERIE


Janička v tomto roce u mne odchovala svá druhá koťátka. Byla perfektní matkou a strala se i o koťátka své nevlastní sestry Magic. Byla u mne více jak 4.měsíce a musím říci, že ona se svou báječnou povahou mne  okouzlila. Příjemná kočka, která je vám nablízku a zároveň vás neobtěžuje. Osobnost, něžnost a pohoda a klid.... úžasná Janička. Jinak ji definovat nejde. Ve svém posledním vrhu mi dala krásná 4 kotátka. A opět jedinou kočičku Yfin Zhang , ale jakou ve velmi zajímavém zbarvení... zatím netuším , zda je tam stříbro a nebo ne, ale je tam kresba a to je moje krevní skupina. Janička odešla do "chovatelského důchodu" a nyní si užívá láskyplné pohodlí v domě u své paničky, mé kamarádky Nadi. Nadi, moc ti děkuji,že jsi mi umožnila na ní odchovat koťátka a pokračovat tak v linii Heřmánka.
                                                                                                                                                          říjen  2018

Janička - jsem nesmírně ráda, že ji mám... po prvních koťatech dospěla a zmohutněla, její výraz tváře a barva oka je úžasná. Hned v prvním vrhu dala přenádherná koťátka s dlouhosrstým kocourem. O malou Tinny jsem vnitřně velmi bojovala. Ale další přírustek jsem si dovolit nechtěla. Ale zase je vše tak já má být... Tinny byla velkým překvapením, předčasným Ježíškem pro mojí Mellisu od jejího manžela. A na to já slyším. Tinny žije nyní v rodině Mellisy a Cedrika a na výstavách dosahuje vysokých výstavních ocenění. Janička čeká nyní svoje druhá kotátka s medvídkem Merlinem a já jsem už nyní na vážkách a to nevím ještě ani, co se narodí.....Velmi tím děkuju svojí kamarádce Naďě,za opravdu velké pochopení a pomoc v mém bláznivém koníčku :).
                                                                                                                                                                březen  2018

Janička nese jméno po mé sestře, která je mi nejen mojí příbuznou,ale hlavně  i velmi dobrou přítelkyní. Ze spojení Heřmánka a Casie jsem neočekávala žádné barevné zázraky, ale kresba u holek mne velmi překvapila a tak hned sotva oschlé kotě se mi vrylo hluboko pod kůži.  Také díky jejímu pištění jsem věděla, že už porod začal :) Janička věkem roste do krásy. Má krásné kulaté oko, malá ouška a výraz v obličeji, který vás upoutá. Osud mi přihrál do cesty paní Naďu, (světe div se, bydlí kousek ode mne a ve stejném městě jako Edita se Charlotkou...náhoda, nebo opravdu osud :). Janička se u  ní má dobře a já na ni mohu dále pokračovat v chovu. Uvidíme, jakých miminek se od ní dočkáme :)                                                                                                                                                                                                                                   říjen 2015